Mark Home Interier

O firmě

Z malé řemeslnické dílny ve Zlíně-Malenovicích se krok po kroku stala stabilní firma, která vyrábí atypické interiéry a nábytek na míru. Díky mladému týmu s vlastními návrháři a zručnosti zkušených řemeslníků jsou výstupy práce Mark Home Interier moderní, nadčasové, ale kvalitní a do detailu propracované k individuálním potřebám každého interiéru.
 

Proč spolupracujeme s Mark Home Interier?

Mark Home Interier nás ke spolupráci přesvědčili hned při první schůzce s panem Markem Šmigurou, který je jednatelem společnosti. Oceňujeme především přátelský přístup, nápaditost, kterou našemu projektu přispěl, zkušenostem při výběru materiálů a konzultování netypických řešení. Moderní otevřená mysl, smysl pro detail, ruční práce a poctivost české řemeslnické dílny, to byly hlavní důvody, proč jsme se rozhodli právě pro Mark Home Interier.

Firma Mark Home Interier se podílela na výrobě a dodání dubového mobiliáře, nastavitelného konferenčního stolku a výklopného pracovnío stolu, kuchyňské linky a také skříňky pro lednici a pračku, které byli navrženy našim týmem Adam Rujbr Architects.

 
Screen-shot-2013-08-17-at-11-43-21-AM.png

www.markhome.cz