ROMOTOP spol. s r.o.

Evropská špička ve vytápění

Firma ROMOTOP spol. s r.o., která vznikla v roce 1992, významně ovlivnila průnik krbových kamen na český trh. Z původní malosériové výroby se postupně v Suchdole nad Odrou vyvinulo pracoviště s nejmodernějším technologickým zázemím, silným konstrukčním a obchodním potenciálem.
Česká společnost ROMOTOP, spol. s r. o., vznikla v roce 1992, kdy krbová kamna moderní konstrukce teprve začínala. Firma nabízí doplňkové vytápění dřevem, což je v souladu s podporou obnovitelných zdrojů energie.
V současné době se krbová kamna a krbové vložky stále častěji stávají ne-li primárním, pak alespoň významným zdrojem vytápění rodinných domů. Tento trend je naprosto logický, uvědomíme-li si, jak klesá energetická náročnost moderních domů a stoupají ceny energií.

Romotop a design

V oblasti designu, vývoje a kvality spalování patří Romotop mezi inovátory. Toto nám umožňuje být jedineční ve schopnosti individuálně přistupovat k zákazníkovi a rychle reagovat na jeho přání.
Každý z výrobků, který opouští brány závodu, je praktickým výsledkem synergie všech 550 zaměstnanců. Vnitřní klima společnosti vytváříme tak, aby inspirovalo pracovníky k maximálnímu přínosu pro firmu a zákazníka. Originalita a kreativita je oceňována možností seberealizace a profesního růstu.

Pro Living Showroom jsme vybrali krbová kamna Tala 1. Tyto kamna jsme vybrali na základě zkušeností, kdy jsme přesvědčeni o kvalitním provedení a moderním vzhledu českých výrobků. Firma nabízí širokou škálu kamen a krbů a s tím související servis.
 

Screen-shot-2013-08-17-at-2-17-29-PM.png

www.romotop.cz