PROFILUX

Světlo našeho Showroomu

Firma PROFILUX je českým výrobcem svítidel a má čerstvě za sebou budování vlastního showroomu a nových firemních prostor. Nedávno si tedy sami zkusili, kolik je to přemýšlení, porovnávání variant, rozhodování, zkoušení různých možností a řešení s dodavateli, než se vybuduje vzorkovna.

Do projektu prádelna se tedy pustili s velkým nadšením a pan Komínek jako zástupce firmy v projektu Prádelna se o něm vyjádřil takto: "Za projektem Prádelna nevnímám jen to, co je vidět při návštěvě těchto prostor, ale rovnou si představuji i vše ostatní, co tomu předcházelo a co probíhalo, než se vše podařilo. A přitom všichni samozřejmě musíme dělat to, co standardně děláme pro chod našich firem. Budování showroomu čehokoliv je k tomu navíc, na úkor zbytku volného času a zbytku kapacity mozku. Proto oceňuji každého, kdo vybuduje fyzicky existující předváděcí prostor něčeho, kde je možné v reálu poznat, prozkoumat, vyzkoušet, ohodnotit a inspirovat se. Zvláště v dnešním světě internetu, kde mnohý klient je přesvědčen, že si může prostor pro svůj život nebo pro svoji práci "vygooglit"."

Od firmy Profilux jsme si vybrali produkty jejich mateřské společnosti Lucis. Lucis je český renomovaný výrobce osvětlení. Společnost se snaží rozvíjet tradici českého sklářství, spolupracuje s mladými tuzemskými designery. Díky tomu přichází Lucis s novými tvarovými i materiálovými řešeními.


Závěsné svítidlo Lucis Zero

Závěsné svítidlo Lucis Zero je ručně vyrobeno skláři z trojvrstvého opálového skla. Každé svítidlo je tak díky lehkým nepřesnostem originálním kusem. Minimalistický elegantní design svítidla, ruční výroba a český původ, to jsou důvody proč se stalo Lucis Zero naší volbou.

Nástěnné svítidlo Lucis Izar III

Lucis Izar III je nástěnné/stropní svítidlo v jeho nejjednodušší podobě. Štíhlý kvádr z akrylátového skla a bíle lakovaného plechu se skvělě hodí do moderního minimalistického interieru.


Profilux

www.profilux.cz