Herz

Firma, která zahřeje u srdce

Firma Herz Armaturen je jediným rakouským a jedním z nejvýznamnějších evropských výrobců termostatických ventilů, armatur pro topné soustavy a potrubí. Má sedm výrobních závodů v Evropě a dále četné dceřiné společnosti a zastoupení po celém světě. Desítky let zkušeností a specializace na oblast vytápěcí a regulační techniky tvoří základ pro úspěšný vývoj nových výrobků.

Již v roce 1896 byl na Herzgasse v 10. vídeňském obvodu položen rodinami Gebauer &Lehrner základ pro vznik podniku. Název ulice byl nejdříve využit pro pojmenování výrobní značky a potom celé firmy. Firma byla založena před více než 100 lety a během let se díky soustavné inovaci a vysoké kvalitě v kombinaci s moderním designem dostala na jednu z vedoucích pozic v oblasti vytápěcí techniky. Konceptem firmy HERZ je používat regulační armatury tak, aby šetřily energii a tím i náklady na vytápění. Tuto filosofii s firmou Herz sdílíme a s ní jsme navrhovali projekt Prádelna. I proto byla jejich participace v projektu velkou podporou.

Proč jsme si vybrali firmu Herz

Nás firma zaujala svým moderním designem a velmi příznivými cenami. Zároveň se nejedná o příliš rozšířeného a známého dodavatele baterií na poli běžných zákazníků, což je vzhledem k jejich nabídce dle nás škoda a rádi bychom tohoto výrobce takto zapsali do většího podvědomí veřejnosti.
U vodovodního potrubí je značná výhoda v rychlosti montáže, kdy je hadice rozmotávána v kuse, není nutné svařování jednotlivých trubek a tím se i značně omezuje počet rizikových spojů. 
Pro náš showroom jsme si vybrali vodovodní baterii řady Fresh, vodovodní potrubí PE-RT a armatury HERZ.


Screen-shot-2013-08-17-at-12-21-26-PM.png

www.herz.cz