CANAPé Decor


Společnost CANAPé Decor působí na trhu od roku 2006, zabývá se návrhářskou, designérskou a dekoratérskou činností. Nabízí široký sortiment bytového textilu – dekorační a potahové látky, záclony, stínící technika, koberce, tapety, ložní prádlo, plněné přikrývky a polštáře a s tím související služby (návrh, zaměření, montáž, šití, instalace, …).  Spolupracují s nejlepšími architekty, pomáhají s výběrem  kvalitních materiálů do všech interiérů.


Living Showroom a CANAPé Decor

Pro stínění byly vybrány závěsy typu blackout, které jsou světelně nepropustné. Jsou uchyceny v minimalistické kovové kolejnici a jsou manuálně ovládané.
Jako ložní prádlo bylo vybráno damaškové povlečení vyrobené z nejjemnějších česaných přízí 100% bavlny, nabízí příjemný omak a elegantní vzhled. Perfektní provedení povlečení se vyznačuje vysokou kvalitou a životností. Vše v jednoduchém bílém provedení.
Do koupelny byly vybrány froté ručníky s bambusovým vláknem. Bambusové vlákno má přirozené antibakteriální vlastnosti - eliminuje kolem 70% bakterií ze svého povrchu. Komfort užívání bambusových osušek a ručníků zajišťuje obrovská nasákavost, která je až 4 krát vyšší než u běžných froté ručníků.


Screen-shot-2013-08-17-at-1-59-51-PM.png

www.canapedecor.cz