MOMO Interier

Firma MOMO Interier se zabývá především designovým vybavením koupelen a dodala nám toto sanitární vybavení:


Umyvadlo Scarabeo Teorema 46D

Pro náš projekt jsme si vybrali umyvadlo SCARABEO, které nás zaujalo především minimální potřebou prostoru, která je pro Living Showroom zcela stěžejní. Scarabeo je italská firma působící v oblasti designu sanitární keramiky od roku 1974. Její výrobky vynikají elegantním designem a prvotřídní kvalitou zpracování.
Umyvadlo Scarabeo Teorema 46D je polozapuštěné umyvadlo usazené do umyvadlové skříňky na míru. Pro řadu umyvadel Teorema jsou charakteristické velmi subtilní okraje, což navozuje dojem elegance a lehkosti a působí přirozeně i ve velmi stísněných prostorech.Umyvadlo je do umyvadlové skříňky vsazeno tak, že nezabírá místo v úložném prostoru pod ním. Nepřekáží zde ani sifon, který je důmyslně skryt vedle skříňky. Úložný prostor pod umyvadlem je tak rafinovaně maximalizován, pro umístění např. úklidových pomůcek. 

Závěsné WC Flaminia Quick 

Italská firma Ceramica Flaminia vyrábí sanitární keramiku již od roku 1955. Za dobu více jak půl století byly její výrobní postupy dovedeny k dokonalosti. Produkty této značky jsou tak zárukou vynikající kvality.
Závěsné WC Quick od italské firmy Flaminia se vyznačuje jednoduchým střízlivým designem. Díky svojí kompaktní formě se hodí i do stísněných prostorů. To však nic neubírá na užitném komfortu. WC Flaminia Quick se vyznačuje vynikajícím poměrem kvalita/cena.

Sprchová vanička Polysan Aura

Zvolená sprchová vanička Polysan Aura má čtvercový tvar a nízký korpus. Je zhotovena z kvalitního litého mramoru MICADOR, který je velice odolný a má dlouhou životnost. Vanička je velice odolná a má nulový průhyb. Ostré hrany vaničky umožňují bezesparé přisazení ke stěně. To jsou důvody proč je vanička Polysan Aura skvělou volbou do moderního funkčního interiéru.


Screen-shot-2013-09-12-at-1-07-18-PM.png

www.momointerier.cz