LD Seating


Spolupráce s LD Seating pro nás byla velmi zajímavou zkušeností. Za touto firmou stojí poutavý příběh, který jsme měli šanci si poslechnout a na vlastní oči vidět při návštěvě jejich sídla. Česká firma, která sídlí v Boskovicích, ročně prodá 70 tisíc kusů židlí a křesel, které dodává a sama vyrábí. Překvapilo nás, jak velký jejich závod je, kolik zaměstnává lidí a ještě více, že za vznikem a úspěchy tohoto podnikání stojí sympatická a velmi inspirativní žena, paní Jitka Hurábová, která firmu založila a doteď ji celou řídí.

S podnikáním začala jako mladá maminka, když vybírala tu správnou otočnou židličku pro své dítě a uvědomila si, jak moc kvalitní sezení na českém trhu chybí. Kvůli tomuto záměru objela půl Evropy, naučila se italsky a prošla mnoha různými etapami. Dnes se jí úspěšně daří jít o krok napřed s poptávkou a držet tak svou firmu konkurenceschopnou. Navštěvuje velké evropské veletrhy a podstatu sezení bere jako filosofii, nad kterou je třeba přemýšlet hlouběji a když se o svých myšlenkách a názorech rozpovídá, každý posluchač by byl přirozeně schopen poslouchat ji celé hodiny.


Křeslo Galaxy

Výrobkem, který jsme si u firmy LD Seating vybrali je výškově nastavitelné a otočné křeslo GALAXY. Toto křeslo je díky atraktivnímu designu nejen komfortním sezením, ale i nepřehlédnutelným prvkem interiéru. Jeho skořepina je vyrobena z vysoce kvalitní vstřikované studené pěny vyztužené ocelovým rámem. Tato technologie zaručuje dlouhodobě neměnou kvalitu sezení a zachování dokonalého vzheldu. 
Rozhodující vlastností pro nás byla jeho multifunkčnost a variabilita. Křeslo je výškově nastavitelné, otočné a má podnož na kolečkách. Proto ho můžeme použít jako relaxační křeslo, konferenční křesílko i pracovní či jídelní židli. Velkou předností je také možnost vybírat z mnoha potahů, jak textilních tak kožených. Křeslo se tak snadno sladí se zbytkem interiéru.
 

LD Seating
www.ldseating.com