26.09.2013

100 dní prvního Living showroomu

 

První Living showroom na světě má za sebou 100 dní provozu a tak je čas na krátkou rekapitulaci. Co vše se tedy událo od slavnostního otevření v červnu 2013 :
• Přivítali jsme více než 70 návštěvníků našeho showroomu
• Ubytovali návštěvníky, kteří zde v součtu strávili 29 nocí
• Naše webové stránky navštívilo 1551 návštěvníků
• Projekt zaujal i novináře. Psali o nás jak ve zpravodajských médiích pro širokou veřejnost, tak v odborném tisku.

První 3 měsíce provozu nás také utvrdily v tom, že projekt má smysl. Svědčí o tom řada recenzí, které nám zanechávají návštěvníci showroomu, za všechny tato od Tracey z Austrálie:

„We stayed at Adams wonderful apartment recently. The apartment itself is a joy to be in tucked away from the sounds of the city a comfortable nest with great furniture and lighting, generous breakfast foods were supplied, good quality kitchenware.
Fixtures and fittings were not only stylish but of high quality, the bed was super comfy. It enhanced our experience of Brno.
Adam and Antonin were available to help us with our queries. We would stay again. It was also in a good location close to the city, trams, parks and in a nice neighbourhood.“
(Tracey, Australia)

Povzbuzeni pozitivními reakcemi plánujeme otevření dalšího Living showroomu, tentokrát v samotném centru našeho hlavního města. O dalších podrobnostech Vás budeme co nejdříve informovat.