Architekti a bytoví designéři

 

Architekt Adam Rujbr je duchovním otcem myšlenky a celého projektu Living Showroom. Na počátku stál jeho nápad jak zvelebit a netradičně využít zajímavý, ale nevyužitý prostor v centru Brna. Tomuto architektovi a jeho kolegům z architektonické kanceláře Adam Rujbr Architects se podařilo spojit vytříbený bytový design s prezentací moderního bytového vybavení a vznikl tak koncept Living Showroom.

architekti Praha - Adam RujbrIng. arch. Adam Rujbr je hlavním architektem a zároveň majitelem společnosti Adam Rujbr Architects. V letech 1992 - 1998 studoval Fakultu architektury VUT v Brně. Po úspěšném dokončení studia působil jako hlavní architekt firem Elseremo a později ředitel dceřiné společnosti Technoart Czech. Zde načerpal spoustu zkušeností z velkých projektů po celém světě. V roce 2004 založil vlastní architektonické studio Adam Rujbr Architects. Navrhoval zajímavé projekty mnoha nových objektů, ale jak sám říká: „Rád řeším rekonstrukce a rekonverze. Z něčeho starého a vesměs ošklivého udělat něco nového a ladného, to mě baví.“ Adam Rujbr pochází z Brna, od roku 2004 žije převážně v Praze.

bytový designér Michal SurkaIng. Michal Surka je hlavním inženýrem pro oblast Moravy. Promoval v Brně na VUT v roce 2002, poté 6 let pracoval jako samostatný projektant ve společnosti P-spektrum, kde se rychle zorientoval v koordinaci profesí při projektech a následných autorských dozorech staveb zejména v oblasti potravinářského průmyslu. Od roku 2008 je platným členem týmu Adam Rujbr Architects. Michalovi patří hlavní zásluha za dodržení krátkého termínu rekonstrukce prvního showroomu v Brně. Snoubí se v něm teoretická znalost ze studií i četných seminářů, které navštěvuje s řemeslným fortelem a praktickými zkušenostmi nabytými v průběhu vlastních rekonstrukcí bytu a chalupy, které díky vrozenému talentu a upřímnému zájmu z velké části provádí svépomocí.

architekti Brno - Martin HolýIng. Arch. Martin Holý je mladým nadějným architektem, který posílil brněnskou kancelář v roce 2012. Přes svou tichou a zádumčivou povahu má skvělý tah na bránu a jeho schopnost zkombinovat celek a detail do harmonického vyznění, které chytne za srdce je jedinečná.

Společnost Adam Rujbr Architects zajišťuje služby architektů a bytových designérů sedmi stálými zaměstnanci a padesáti externími spolupracovníky. Společnost má vlastní politiku kvality a své služby nabízí z brněnského sídla a pražské pobočky:

Architekti Brno

Adam Rujbr Architects s.r.o.
Srbská 22, 612 00 Brno
Tel.: +420 545 216 939
email: brno@ararchitects.cz


Architekti Praha

Adam Rujbr Architects s.r.o.
Hořejší nábřeží 19, 150 00 Praha 5
Tel.: +420 251 511 333
email: praha@ararchitects.cz